Współpraca


HANDEL MATERIAŁAMI BUDOWLANYMI


Podstawowym profilem działalności firmy ITA POLAND jest handel materiałami budowlanymi. Dzięki doskonałej znajomości rynku jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie i przedstawić najkorzystniejszą ofertę na rynku. Zajmujemy się również zapytaniami niestandardowymi, dotyczącymi produktów rzadkich i trudnych do uzyskania.


HANDEL MIĘDZYNARODOWY


Na czym polega nasza współpraca?

Nasza współpraca zaczyna się już w momencie wystąpienia zapotrzebowania na towar przez Państwa firmę. My jesteśmy łącznikiem pomiędzy rynkiem polskim a rynkami zagranicznymi. Po wysłaniu zapytania ofertowego z naszej strony internetowej zaczyna się nasza praca. Po ustaleniu szczegółów zapotrzebowania, rozsyłamy szereg zapytań do największych firm / hurtowni w celu uzyskania najniższej możliwej ceny rynkowej. Po znalezieniu szukanego towaru, umawiany jest transport z miejsca załadunku do miejsca wskazanego przez Państwa firmę. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności obydwu czynników czyli towaru oraz transportu przygotowujemy ofertę końcową, która powinna znaleźć się na Państwa biurku w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych.


DYSTRYBUCJA


Kolejnym celem działalności ITA POLAND jest wprowadzanie nowych produktów na Polski rynek. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy na zasadzie Generalnego Dystrybutora określonej marki w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w branży materiałów budowlanych gwarantujemy przeprowadzenie dokładnych analiz oraz możliwości rynku co zagwarantuje sukces Państwa przedsięwzięcia.


ANALIZA RYNKU


Zajmujemy się również wykonywaniem profesjonalnych analiz zapotrzebowania rynku budowlanego w Polsce na Państwa produkt. Do analizy bierzemy pod uwagę wiele czynników wpływających na sprzedaż tj.: wybór najbardziej dochodowego kanału dystrybucji , konkurencyjność produktu, atrakcyjność cenowa, zapotrzebowanie na dany produkt.


CERTYFIKATY ENERGETYCZNE, AUDYTING ENERGETYCZNY